0_Sport,PortalHendbollSport.Slajder

KB i Hendbollit: Formohen çiftet për gjysmëfinale

Me luajtjen e ndeshjeve nga xhiroja e fundit në fazën kryesore grupore, u formuan çiftet  për gjysmëfinale në Kampionatin Botëror të Hendbollit që mbahet në Gjermani dhe në Danimarkë. 

Back to top button
Close
Close