0_Web_АктуелноОпштествоХроникаХроника.Портал

Казни за 747 лица за неносење маски

Регистрирани се 747 прекршоци по однос на мерката за носење лична заштита на лице, во текот на изминатото деноноќие на територијата на државава.

Back to top button
Close
Close