0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштествоХроникаХроника.Портал

Казни за 541 лице за неносење заштитна маска

Во текот на изминатото деноноќие на територијата на Република Северна Македонија, по однос на мерката за носење лична заштита на лице, регистриран е 541 прекршок

Back to top button
Close
Close