0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderВидео изјаваХроникаХроника.Портал

Казни за 128 возачи на мотоцикли на територијата на цела држава 

Санкционирани се 128 возачи на мотоцикли во текот на вчерашниот ден во рамки на зајакната акциска контрола на територијата на Република Северна Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close