ХроникаХроника.Портал

Казни за 122 возачи во Скопје, 26 за брзо возење 

Вкупно 122 возачи се казнети во текот навчерашниот ден на територијата на град Скопје, од кои 26 за непочитување на брзина на движење.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close