0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Казнети 394 граѓани за неносење заштитни маски

За неносење заштитни маски во изминатотото деноноќие се регистрирани  394 прекршоци на територијата на целата држава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close