ХроникаХроника.Портал

Казнети 116 возачи за непрописно престигнување

За непрописно престигнување во сообраќајот вчера на територијата на целата држава санкционирани се 116 возачи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close