Дописници МКДОпштински вести

Кавадарци доби скејт парк

Кавадарци доби скејт парк. На отворањето присуствуваа заменик-министерот за локална самоуправа Зоран Димитровски, градоначалникот на Кавадарци Митко Јанчев, претставник на Швајцарската амбасада, директорот на Вардарскиот плански регион.

Back to top button
Close
Close