Дописници МКДОпштински вести

Кавадарчанка пријавила дека 16-годишната ќерка се оддалечила од домот и не се вратила

Вчера во Одделението за внатрешни работи Кавадарци,   Џ.А.(47)   од Кавадарци   пријавила   дека   околу 15.00часот, нејзината   шеснаесетгодишна    ќерка   се   оддалечила   од   домот. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close