0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

“Katimerini”: Kanal diplomatik i komunikimit mes Shkupit dhe Athinës për ndryshimet kushtetuese

Ekziston kanal i hapur diplomatik i komunikimit mes Athinës dhe Shkupit, që të shmangen lëkundjet e mundshme nga fryma e Marrëveshjes së Prespës në revizionin kushtetues, gjë që është në vijim në IRJM, shkruan gazeta greke "Katimerini", njofton korrespodentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close