0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritKronikëKronikë.Portal

Katica Janeva e braktisi “Shutkën” dhe shkoi në arrest shtëpie

Ish-Prokurorja Speciale dhe e dyshuara në lëndën "Reket", Katica Janeva sot pasdite e braktisi "Shutkën" dhe shkoi në arrest shtëpie. Me sigurim policor Janeva u dërgua në banesën e saj në afërsi të Klubit të deputetëve.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close