0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Катица Јанева спроведена во Идризово

Поранешната специјална обвинителка Катица Јанева попладнево е спроведена во затворот во Идризово, потврди за МИА директорот на КПД „Идризово“ Јовица Стојановиќ.

Back to top button
Close
Close