EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Katër viktima dhe 15 të lënduar gjatë incidentit në Trir, arrestohet drejtuesi i automjetit

Në incidentin e sotëm kur një makinë me shpejtësi të madhe ka goditur disa njerëz në zonë këmbësorësh në qytetin gjerman Trir, kanë vdekur të paktën katër persona, ndërsa 15 janë lënduar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close