EvropëEvropë.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Katër të mitur akuzohen për “bashkëpunim” në vrasjen e profesorit Samuel Pati

 Vazhdon hetimi për atentatin mbi profesorin e historisë dhe gjeografisë Samuel Pat, për "bashkëpunim në atentatin terrorist" dhe shoqërimit kriminal terrorist", pasi në tetor, shtatë persona, përfshirë edhe dy nxënës të shkollës fillore, ishin nxjerrë para drejtësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close