EvropëKorrespondentë Botë

Katër raste të vdekjes konsiderohen të ndërlidhur me vaksinën kundër Kovid-19 në Belgjikë

Agjencia për ilaçe dhe produkte shëndetësore të Belgjikës ka njoftuar sot se katër raste të vdekjes nga fillimi i fushatës së vaksinimit konsiderohen të ndërlidhura me të, njofton korrespondentja e MIA-s në Bruksel.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close