0_Sport,PortalFutboll

Kasiljas: Do të jetë gabim nëse ia japin “Topin e Artë” Ronaldos

- Ish lojtari spanjoll Iker Kasiljas vlerëson se Kristiano Ronaldo nuk meriton që ta marrë "Topin e Artë" këtë vit. Portugezi është përsëri kandidat për çmimin, bashkë me kundërshtarin shekullor Lionel Mesi dhe mbrojtësin e Liverpulit, Virxhil van Dajk, i cili është në fazë të shkëlqyer.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close