0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Karaxhovski: Unë dhe familja ime nuk jemi të korruptuar, nëse dikush kërkon dorëheqje duhet ta argumentojë atë

Unë dhe familja ime  kurrë nuk kemi qenë dhe as nuk do të jemi mafiozë ose të korruptuar e sidomos nuk jemi shitur për para të vogla. Nëse ndonjëri prej nesh kërkon dorëheqjen, ai duhet të argumentojë pse po e kërkon atë, tha kryetari i Komisionit për Sëmundjet Infektive, Zharko Karaxhovski.

Back to top button
Close
Close