0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikëVideo deklaratë

Karaxhovski paralajmëroi hapësira të reja për testime nga Kovid-19

Kryetari i Komisionit për sëmundje infektive, Zharko Karaxhovski në konferencën e sotme për shtyp njoftoi se hapësirat e reja do të hapen nesër në ora 07:30, pranë Ministrisë së Shëndetësisë dhe Institutit për shëndetit publik, me çka do të përshpejtohet procedura e testimit për Kovid-19.

Back to top button
Close
Close