0_Maqedoni.PortalPolitikë

Karakaçanov: Zaevi bëri hap në drejtim të duhur

- Intervista e kryeministrit Zoran Zaev për agjencinë BGNES, përfaqëson hap të vogël në drejtim të duhur, deklaroi sot në Tërnovë të Madhe zëvendëskryeministri bullgar dhe ministër i Mbrojtjes Krasimir Karakaçanov. 

Back to top button
Close
Close