0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Karakaçanov pajtohet me Zaevin: Pushteti në Bullgari ishte me Hitlerin, por kjo nuk domethënë se bullgarët janë fashistë

- Fakt historik është se pushteti dhe mbreti bullgar ishin aleatë të Gjermanisë dhe Hitlerit, por kjo nuk domethënë se bullgarët duhet të quhen fashistë. Aleatë ishin edhe autoritetet e Italisë, dhe të shtetit kroat, por nuk i quani fashistë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close