0_Sport,PortalFutboll

Karabahu e zgjodhi Stambollin për nikoqir të duelit me Vilarealin

I njohur është vendi i ndeshjes  nga faza grupore në Ligën e Evropës midis Karabahut dhe Vilarealit. Ndeshja do të mbahet më 29 tetor në Stamboll, publikuan mediat në Spanjë.

Back to top button
Close
Close