0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderShoqëri

Kapacitete spitalore ka mjaftueshëm, kuadri është mobilizuar, pohoi Filipçe

Kapacitete spitalore  ka mjaftueshëm. Gjithë Qendra Klinike është në situatë të mobilizimit. Në mëngjes kisha mbledhje  me drejtorët e  të gjitha  klinikave interne, në listën e  mjekëve dhe infermiereve janë të gjithë mjekët dhe infermieret e punësuar  nga klinikat dhe sipas nevojës do të punojnë në kapacitete plotësuese.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close