0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Кантона и Кин нови членови на Куќата на славни на Премиер Лигата

Поранешните прославени капитени на англискиот фудбалски гигант Манчестер јунајтед, Ерик Кантона и Рој Кин, денеска се примени во Куќата на славните на Премиер лигата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close