BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Kanë filluar bisedimet mes Bajdenit dhe Putinit

Bisedimet mes presidentit amerikan dhe atij rus, Xhozef Bajden dhe Vlladimir Putin kanë filluar sot në Gjenevë në format të ngushtë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close