Дописници МКДОпштински вести

Кандидатот за градоначалник на СДСМ порача дека приоритет му се изградба на сто типски куќи за штипските социјални ранливи семејства  

Кандидатот за градоначалник на СДСМ, Сашко Николов на денешната прес-конференција порача дека како иден градоначалник на Штип се обврзува  дека ќе продолжи да работи во интерес и со грижа за сите граѓани.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close