Дописници МКДОпштествоОпштински вести

Канализациска мрежа за индустриската зона во Македонска Каменица

Со средства во висина од 5,3 милиони денари ќе се гради канализациона мрежа во индустриската зона во Македонска Каменица.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close