0_Магазин.ПорталВидеоЗанимливости

Канада: Ракун се заглави во покрив, баш како во цртан филм

Како во цртан филм, еден голем ракун се заглави со нозете нагоре, а главата надолу, обидувајќи се да пробие покрив од една куќа во Онтарио.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close