Svet.SlajderСветСвет.Портал

Кан повторно ги обвини жените за порастот на сексуално насилство во Пакистан

Премиерот на Пакистан, Имран Кан се соочи со критики откако за порастот на сексуалното насилство во земјата ги обвини жените кои носат „многу малку облека“

Back to top button
Close
Close