0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Кан „едвај чека“ на стартот на филмскиот фестивал по „ужасната“ година

Хотелите со пет ѕвездички се во очекување на полн ек, звукот на музика се одвлекува преку плажата и по „ужасната“ година поради коронавирус-кризата, француски Кан конечно повторно се буди додека се подготвува за својот филмски фестивал.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close