Граѓански секторОпштество

Кампања „Обединет Балкан за чист воздух“: Сакаме да дишеме чист воздух!

Потребата од дишење чист и здрав воздух ги обедини организациите, експертите, но и одредени поединци во борбата заснована на солидарност во рамки на кампањата „Обединет Балкан за чист воздух“,

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close