0_Магазин.ПорталЗдравје

Камионџија и со 6.000 километри неделно, има време за здрав живот

Карлос Сото од САД вели оти и со 6.000 километри минати во камион седмично, сепак има време за себе и за здрав начин на живот.

Back to top button
Close
Close