Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Камерен концерт на млади музичари во претседателската вила

Претседателот Стево Пендаровски со сопругата Елизабета Ѓоргиевска вчеравечер беа домаќини на камерен концерт на млади музичари од Фондацијата „Томислав Зографски“.

Back to top button
Close
Close