Svet.SlajderДописници СветСветСвет.Портал

Камала Харис почеста цел на дезинформации отколку Џо Бајден

Кандидатката за потпретседател на САД од Демократската партија, Камала Харис,  почесто е мета на дезинформации од Џо Бајден, кандидат за претседател на САД од истата партија, или останати политичари мажи

Back to top button
Close
Close