0_Web_Актуелно0_МИА Истражува.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталДописници МКДСторија

Како Охрид остана без елитна населба, луксузен хотел, игралиште за голф…

Дека за успешен проект не се доволни добра идеја, лична решителност и обезбедени средства покажува примерот на охриѓанецот Божин Трајкоски, човекот кој не успеа во намерата да изгради елитна еколошки чиста и одржлива населба во охридскиот регион.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close