0_Web_АктуелноСкопјеХроникаХроника.Портал

Кафе барот „Интермецо“ ја отстранил пломбата и продолжил со работа, Богдановиќ најави кривична пријава

Кафе барот „Интермецо“  вчера продолжило да работи, иако имаше 30-дневна забрана за работа. Ова го откри градоначалникот на Општина Центар, Саша Богдановиќ на својот фејсбук-профил и најави кривична пријава по добивањето на записниците.

Back to top button
Close
Close