0_Магазин.ПорталВидеоПатувања

Каде на летување годинава?

Роберт Дацешин, кој има своја интернет-страница за патувања, има неколку совети, покрај вообичаените соседни Хрватска, Грција (со ПЦР-тест), Црна Гора, Албанија (без ПЦР-тест)... Без ПЦР-тест може да се патува и на Јамајка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close