0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Ka para për investime kapitale, vijon presion serioz për realizim, thotë Boçvarski

Vendi ka para për investime kapitale, ato do të investohen përmes sistemit të ri me presion serioz nga Ministria dhe Qeveria. Në vitin 2021, qytetarët do të binden se edhe në kohë krize kovidi, fokusi ynë do të jetë në investimet kapitale, deklaroi sot ministri i Transportit dhe Lidhjeve Bllagoj Boçvarski, duke iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close