0_Магазин.ПорталЗанимливостиОпштество

Кањонинг – нова адреналинска активност за домашните и странските туристи

Скокање од карпи, качување, спуштање, лизгање, пливање, уживање во природно џакузи, многу смеење, уште повеќе возбуда и адреналин. Вака накусо би се опишала четиричасовната авантура што ја организираат ентузијастите од Mountain Solution - Tours Macedonia на реката Градешка во Мариово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close