0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Kонференција „Спортски туризам – клучни аспекти и можности за развој“

Конференција „Спортски туризам – клучни аспекти и можности за развој“, ќе се одржи утре во конак Попова Шапка во организација на Фондацијата Претприемачки сервис за млади.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close