0_Magazinë.PortalKuriozitete

Jupiteri dhe Saturni në një vendndodhje që nuk është parë që nga mesjeta

Kur dielli të perëndojë më 21 dhjetor, ditën më të shkurtër të dimrit, njerëzit në qiell do ta kenë mundësi ta shohin Jupiterin dhe Saturnin më pranë njëri-tjetrit si kurrë më parë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close