0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikë

Jourova: Përzierje e huaj në mediat maqedonase nuk guxon të ketë prapavijë politike

Në Parlamentin Evropian pasdite u mbajt debat për financimin hungarez të mediave në Maqedoninë e Veriut dhe Slloveni, në të cilin nga eurokomesarja e Drejtësisë janë kërkuar masa të qarta për parandalimin e këtij hapi të autoriteteve hungareze, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close