0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Jotova: BE-ja gabon shumë që e la Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë për të pritur deri në tetor

Bashkimi Evropian ka bërë gabim të madh me shtyrjen e vendimit për fillimin e negciatave për anëtarësim me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë për në tetor, deklaroi nënpresidentja e Bullgarisë Ilijana Jotova për BNT.

Back to top button
Close
Close