BotëBotë.Portal

Jemen: Viktima në një sulm të kryengritësve ma raketa dhe drone

- Të paktën tetë persona humbën jetën, në mesin e të cilëve edhe tre civilë, dhe zjarre të mëdha ishin shkaktuar në një sulm ndaj qytetit bregdetar jemen al-Maka.

Back to top button
Close
Close