BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Japonia me numër rekord të të infektuarve nga Kovid-19

Epidemia e koronavirusit në Japoni nuk po qetësohet dhe për të tretën ditë me radhë ky vend shënoi numra rekord të rasteve të reja.

Back to top button
Close
Close