0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

Janë sjellë disa vendime kadrovike, Muhamed Zekiri sekretar i ri i përgjithshëm i Qeverisë

– Ish deputeti dhe nënkryetar aktual i LSDM-së, Muhamed Zekiri është  sekretar i përgjithshëm i Qeverisë. Vendimi për këtë është sjellë në mbledhjen e sotme të 24-t të Qeverisë, bashkë me disa vendime të tjera kadrovike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close