0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Janë regjistruar tetë raste të reja me Kovid-19, nuk ka të vdekur

Në pajtim me të dhënat nga Instituti për shëndet publik, në 24 orët e fundit janë bërë 3.265 testime, ndërsa janë regjistruar tetë raste të reja me Kovid-19 nga:Shkupi - 3, Strumica – 2, Kumanova, Velesi dhe Kërçova – nga 1. Nuk janë regjistrua raste të reja të vdekjes. Janë regjistruar 72 pacientë të shëruar nga: Shkupi – 23, Kumanova, Prilepi dhe Kërçova– nga 7, Gostivari dhe Ohri – nga 6, Manastiri – 5, Tetova – 4, Radovishi – 3, Shtipi – 2, Strumica dhe Dibra – nga 1, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close