0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderShoqëri

Janë regjistruar 721 raste të reja, 171 të shëruar dhe shtatë të vdekur

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 721 raste të reja me Kovid-19 nga 3.816 teste, njoftoi Ministria e Shëndetësisë. Prej tyre, 334 janë në Shkup, Prilep - 56, Kavadar - 52, Negotinë - 34, Veles - 26, Ohër - 24, Manastir - 23, Kumanovë - 22, Tetovë - 18, Strumicë - 16, Gjevgjeli - 15, Kriva Pallankë - 14, Gostivar - 13, Strugë - 10, Bogdanci - nëntë, Kërçovë dhe Dellçevë tetë, Krushevë - shtatë, Shtip - gjashtë, Koçani dhe Resnje pesë, Sveti Nikollë - tre, Dibër, Probishtip, Vinicë, Vallandovë dhe Kratovë nga dy dhe nga një në Berovë, Demir Hisar dhe Pehçevë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close