0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritPolitikëShoqëri

Janë regjistruar 383 raste të reja me Kovid-19, shtatë viktima dhe 95 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë (MSH), njoftoi se në 24 orët e fundit janë regjistruar 383 raste të reja me Kovid-19, shtatë pacientë kanë vdekur, ndërsa 95 janë shëruar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close