0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderShoqëri

Janë regjistruar 305 raste të reja, 167 të shëruar dhe 11 të vdekur

Janë regjistruar 305 raste të reja me Kovid-19 nga 2.533 testet e bëra në 24 orët e fundit. Janë shëruar 167 pacientë, ndërsa 11 e kanë humbur jetën, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close