BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Janë lënduar lehtë katër persona nga goditja e vetëtimës në Akropol

- Nga goditja e vetëtimës, në afërsi të sportelit të biletave në hyrje të Akropolit në Athinë, lehtë janë lënduar katër persona dhe janë dërguar në spital, bën të ditur mediat greke.

Athinë, 17 prill 2019 (MIA) – Nga goditja e vetëtimës, në afërsi të sportelit të biletave në hyrje të Akropolit në Athinë, lehtë janë lënduar katër persona dhe janë dërguar në spital, bën të ditur mediat greke.

Siç lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina, dy nga të lënduarit janë të punësuar, sipas gjitha gjasave në lokalitetin arkeologjik, përderisa dy personat e tjerë janë turistë. fc/

Таг
Back to top button
Close
Close